Akce FOD

1 2 3   Následující   ››

OCENĚNÉ VÝTVARNÉ PRÁCE ze soutěže v I. pololetí 2021

Děkujeme pedagogů a všem autorům úžasných obrázků, které nám zaslali do naší soutěže „Obrázek, který udělá radost hned dvakrát“. 

 

Akreditovaný KKPSS – vyhlášený kurz pro veřejnost září – prosinec 2021

Fond ohrožených dětí nabízí pro zájemce z řad široké veřejnosti KVALIFIKAČNÍ KURZ PRO PRACOVNÍKY V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH akreditace č. A2021/0171-PK (v rozsahu 202 hodin) dle § 117a odst. 1 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů

 

Akreditovaný KKPSS – vyhlášený kurz pro veřejnost červenec – září 2021

Fond ohrožených dětí nabízí pro zájemce z řad široké veřejnosti KVALIFIKAČNÍ KURZ PRO PRACOVNÍKY V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH akreditace č. A2021/0171-PK (v rozsahu 202 hodin) dle § 117a odst. 1 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů 

 

DĚTI MALOVALY PRO KLOKÁNEK

Na počátku roku 2020 jsme požádali školy, kroužky, domy dětí a mládeže nebo rodiny našich příznivců o další obrázky na různá témata. Následovala epidemie COVID-19 a uzavření škol, tak jsme si řekli –„…a máme po soutěži….“

 

Projekt

 

Nová výtvarná soutěž FOD

U příležitosti 30 let činnosti Fondu ohrožených dětí a 20 let pomoci ohroženým dětem v zařízeních FOD KLOKÁNEK vyhlašujeme další kolo výtvarné soutěže – pro děti i dospělé……. 

 

ZIKI STOLY a Inspirace - bydlení design pro Klokánek

Společnost ZIKI STOLY se rozhodla podpořit Fond ohrožených dětí a jeho projekt Klokánek zajímavým způsobem.  V součinnosti s uzavřenou skupinou na FB : Inspirace - bydlení design vyhlašuje pro zapojené účastníky neobvyklou soutěž. Ve hře je výrobek společnosti ZIKI STOLY – Masivní dubový stůl.

 

Pozdrav od Ježíška udělá na Vánoce radost dětem doma i v Klokáncích

Služba PozdravOdJežíška.cz dává rodičům možnost odpovědět coby Ježíšek na vánoční přání dětí. Rodič na webu vybere pohlednici, vyplní vzkaz své ratolesti a ta dopis od Ježíška najde buď v poštovní schránce, anebo přímo pod vánočním stromečkem. Pozdrav od Ježíška funguje již čtvrtým rokem a letos přináší radost i dětem v zařízeních Klokánek. 

 

KAMPAŇ DESIGN HERO na Slevomatu podpořila Klokánky

Všem zapojeným autorům návrhů se podařil opravdu hrdinský čin! V nejnovější kampani projektu Klokart s názvem DESIGN HERO se prodalo 450 ks tašek a triček za 145 700 Kč! Děkujeme všem za podporu! 

 

Výtvarná soutěž FOD - KOUZELNÝ ÚSMĚV

Do naší soutěže výtvarných prací na téma KOUZELNÝ ÚSMĚV v roce 2019 se zapojilo celkem 54 škol, přišlo více jak 600 obrázků. Vybrat ty nejlepší bylo dosti složité.

 

Výstava dětských obrázků - Mamacoffee v Karlíně

Zveme vás na návštěvu další kavárny, která ve svých prostorách ještě celé září bude vystavovat vybrané obrázky od dětí na podporu projektu FOD Klokánek. 

 

RASOCHY – 5. 7. 2019 – koncert na podporu projektu Klokánek

Agentura Jiří Fiedler - BM ART Agency uspořádala dne 5. července ve spolupráci s Obecním úřadem Uhlířská Lhota koncert v Rasochách.

 

Prodejní výstava v Lounech

1.června 2019

 

OBRÁZKY OD DĚTÍ POMÁHAJÍ ….

Placky_s.jpg

 

Pozvánka - Galerie pro Klokánek

 
1 2 3   Následující   ››