E-shop

Celý výtěžek z prodeje výrobků na E-SHOPu Fondu ohrožených dětí je určen na provoz Klokánků – zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc . DĚKUJEME.

Můžete se také podívat na náš projekt Klokart.

Vyberte si z naší nabídky TRIČEK A TAŠEK těchto kolekcí projektu Klokart na merchator.cz

barta_s.jpg bullshit_s.jpg design_hero_s.jpg geisler_s.jpg havlik_s.jpg
im_cyber_s.jpg kids_futore_s.jpg kohak_s.jpg priba_dvorsk_s.jpg rupert_s.jpg

Krásné dětské obrázky, vytvořené na podporu projektu Klokánek, si můžete prohlédnout a také zakoupit v naší online GALERII PRO KLOKÁNEK na www.galerieproklokanek.cz.

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6   Následující   ››

Dámské tílko DOBRÁ ENERGIE od Dana Bárty & Vladimír 518

Dam_triko_DE_DB_V_s.jpg „Dobrá energie“ – tak Dan Bárta a Vladimír 518 pojmenovali svůj motiv. Výsledkem spolupráce je výtvarný motiv, který ozdobí trička, plátěné tašky, mikiny a další produkty, které bude možné zakoupit a finančně tak podpořit naše Klokánky. 

350,00 Czk

 
 

Pánské tričko TRANSPORT od Janka Rubeše

transport_gr_s.jpg Reportér Janek Rubeš a výtvarník Matěj Janák jsou další dvojicí umělců, která se zapojila do projektu KlokArt. Jejich originální motiv pomůže Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky. 

350,00 Czk

 
 

Ponožky TRANSPORT od Janka Rubeše

KA_front_s.jpg Reportér Janek Rubeš a výtvarník Matěj Janák jsou další dvojicí umělců, která se zapojila do projektu KlokArt. Jejich originální motiv pomůže Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky.   

200,00 Czk

 
 

Dětské tričko TRANSPORT od Janka Rubeše

3419_3_cerne_s.jpg Reportér Janek Rubeš a výtvarník Matěj Janák jsou další dvojicí umělců, která se zapojila do projektu KlokArt. Jejich originální motiv pomůže Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky. 

250,00 Czk

 
 

Dětská mikina TRANSPORT od Janka Rubeše

mikina_kids_Transp_JR_gr_s.jpg Reportér Janek Rubeš a výtvarník Matěj Janák jsou další dvojicí umělců, která se zapojila do projektu KlokArt. Jejich originální motiv pomůže Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky. 

500,00 Czk

 
 

Pánská mikina TRANSPORT od Janka Rubeše

mikina_P_Transp_JR_blk_s.jpg Reportér Janek Rubeš a výtvarník Matěj Janák jsou další dvojicí umělců, která se zapojila do projektu KlokArt. Jejich originální motiv pomůže Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky. 

750,00 Czk

 
 

Dámské tričko TRANSPORT od Janka Rubeše

tiko_D_Transp_JR_gr_s.jpg Reportér Janek Rubeš a výtvarník Matěj Janák jsou další dvojicí umělců, která se zapojila do projektu KlokArt. Jejich originální motiv pomůže Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky. 

350,00 Czk

 
 

Pánské tričko TRANSPORT od Janka Rubeše

triko_P_Transp_JR_blk_s.jpg Reportér Janek Rubeš a výtvarník Matěj Janák jsou další dvojicí umělců, která se zapojila do projektu KlokArt. Jejich originální motiv pomůže Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky.  

350,00 Czk

 
 

Termoska DOBRÝ DEN od Rudolfa Havlíka

term_s.jpeg Rudolf Havlík je spisovatel, scénárista, režisér a vášnivý cestovatel, který navrhl pro Klokart motiv s optimistickým názvem Dobrý den! 

250,00 Czk

 
 

Pánské tričko DOBRÝ DEN od Rudolfa Havlíka

triko_P_dobden_RH_s.jpg Rudolf Havlík je spisovatel, scénárista, režisér a vášnivý cestovatel, který navrhl pro Klokart motiv s optimistickým názvem Dobrý den! 

350,00 Czk

 
 

Dámské tričko DOBRÝ DEN od Rudolfa Havlíka

triko_D_dobden_RH_s.jpg Rudolf Havlík je spisovatel, scénárista, režisér a vášnivý cestovatel, který navrhl pro Klokart motiv s optimistickým názvem Dobrý den!

350,00 Czk

 
 

Dámské tričko s dlouhým rukávem LOĎKA od sester Geislerových

trikodr_D_lodka_sG_wh_s.jpg Aňa, Ester a Lela spojily své tvořivé síly a představily svou lodičku pro KlokArt. Sestry zvolily motiv loďky jako symbol záchrany, naděje, pohybu a změny, která v sobě zároveň nese i prvek opuštěnosti a zmítaní se na vlnách. 

350,00 Czk

 
 

Unisex mikina SKULL od Jakuba Koháka

mikina_JK_skull_s.jpg Jakub Kohák, oblíbený bavič, režisér a herec se pustil do pomoci Klokánkům, když se zapojil do projektu KlokArt a věnoval svou lebku na pomoc dětem. 

950,00 Czk

 
 

Pánské tričko bílé DOBRÁ ENERGIE od Dana Bárty & Vladimír 518

triko_P_DB_V_wh_s.jpg „Dobrá energie“ – tak Dan Bárta a Vladimír 518 pojmenovali svůj motiv. Výsledkem spolupráce je výtvarný motiv, který ozdobí trička, plátěné tašky, mikiny a další produkty, které bude možné zakoupit a finančně tak podpořit naše Klokánky.  

350,00 Czk

 
 

Pánské tričko černé DOBRÁ ENERGIE od Dana Bárty & Vladimír 518

triko_P_DB_V_blk_s.jpg „Dobrá energie“ – tak Dan Bárta a Vladimír 518 pojmenovali svůj motiv. Výsledkem spolupráce je výtvarný motiv, který ozdobí trička, plátěné tašky, mikiny a další produkty, které bude možné zakoupit a finančně tak podpořit naše Klokánky. 

350,00 Czk

 
 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6   Následující   ››