E-shop

Celý výtěžek z prodeje výrobků na E-SHOPu Fondu ohrožených dětí je určen na provoz Klokánků – zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc . DĚKUJEME.

Můžete se také podívat na náš projekt Klokart.

Vyberte si z naší nabídky TRIČEK A TAŠEK těchto kolekcí projektu Klokart na merchator.cz

barta_s.jpg bullshit_s.jpg design_hero_s.jpg geisler_s.jpg havlik_s.jpg
im_cyber_s.jpg kids_futore_s.jpg kohak_s.jpg priba_dvorsk_s.jpg rupert_s.jpg

Krásné dětské obrázky, vytvořené na podporu projektu Klokánek, si můžete prohlédnout a také zakoupit v naší online GALERII PRO KLOKÁNEK na www.galerieproklokanek.cz.

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6   Následující   ››

Dámské tričko DOBRÁ ENERGIE od Dana Bárty & Vladimír 518

triko_D_DB_V_rose_s.jpg „Dobrá energie“ – tak Dan Bárta a Vladimír 518 pojmenovali svůj motiv. Výsledkem spolupráce je výtvarný motiv, který ozdobí trička, plátěné tašky, mikiny a další produkty, které bude možné zakoupit a finančně tak podpořit naše Klokánky. 

350,00 Czk

 
 

Unisex kraťasy DOBRÁ ENERGIE od Dana Bárty & Vladimír 518

kratasy_DB_V_s.jpeg „Dobrá energie“ – tak Dan Bárta a Vladimír 518 pojmenovali svůj motiv. Výsledkem spolupráce je výtvarný motiv, který ozdobí trička, plátěné tašky, mikiny a další produkty, které bude možné zakoupit a finančně tak podpořit naše Klokánky.

500,00 Czk

 
 

ČEPICE TMAVĚ ŠEDÁ – S ODZNÁČKY

cep_tms_odzn_s.jpg Hřejivá háčkovaná maxi čepice vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Robustní vzhled skvěle doplní váš oblíbený outfit. Pro skutečné pohodlí z nošení je čepice podšitá širokým fleecovým pruhem, který zajistí, že vás tento model nebude nikde nepříjemně kousat.

400,00 Czk

 
 

ČEPICE SVĚTLE ŠEDÁ – S ODZNÁČKY

cep_svs_odzn_s.jpg Hřejivá háčkovaná maxi čepice vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Robustní vzhled skvěle doplní váš oblíbený outfit. Pro skutečné pohodlí z nošení je čepice podšitá širokým fleecovým pruhem, který zajistí, že vás tento model nebude nikde nepříjemně kousat.

400,00 Czk

 
 

MAGNETKY – VÁNOCE, VÁNOCE PŘICHÁZEJÍ…….

van_mag_s.jpg Originální magnetka s vánočním motivem od naší spolupracující výtvarnice Denisy, který vznikl s cílem vyjádřit pomoc, kterou Klokánek věnuje dětem. 

100,00 Czk

 
 

PŘÍSPĚVEK - KRÁSNÉ VÁNOCE PRO DĚTI V KLOKÁNKU 1 000

v_1000_2_s.jpg Vytvoření krásné vánoční atmosféry je spojováno s koledami a vánočními písněmi, potřebujeme cítit teplo a klid milého prostředí, vánoční cukroví provoní byt, vánoční výzdoba přinese slavnostní atmosféru.

1000,00 Czk

 
 

PŘÍSPĚVEK - KRÁSNÉ VÁNOCE PRO DĚTI V KLOKÁNKU 1 000

v_1000_1_s.jpg Vytvoření krásné vánoční atmosféry je spojováno s koledami a vánočními písněmi, potřebujeme cítit teplo a klid milého prostředí, vánoční cukroví provoní byt, vánoční výzdoba přinese slavnostní atmosféru.

1000,00 Czk

 
 

PŘÍSPĚVEK - KRÁSNÉ VÁNOCE PRO DĚTI V KLOKÁNKU 500

v_500_2_s.jpg Vytvoření krásné vánoční atmosféry je spojováno s koledami a vánočními písněmi, potřebujeme cítit teplo a klid milého prostředí, vánoční cukroví provoní byt, vánoční výzdoba přinese slavnostní atmosféru. 

500,00 Czk

 
 

PŘÍSPĚVEK - KRÁSNÉ VÁNOCE PRO DĚTI V KLOKÁNKU 500

v_500_1_s.jpg Vytvoření krásné vánoční atmosféry je spojováno s koledami a vánočními písněmi, potřebujeme cítit teplo a klid milého prostředí, vánoční cukroví provoní byt, vánoční výzdoba přinese slavnostní atmosféru.

500,00 Czk

 
 

PŘÍSPĚVEK - KRÁSNÉ VÁNOCE PRO DĚTI V KLOKÁNKU 300

v_300_2_s.jpg Vytvoření krásné vánoční atmosféry je spojováno s koledami a vánočními písněmi, potřebujeme cítit teplo a klid milého prostředí, vánoční cukroví provoní byt, vánoční výzdoba přinese slavnostní atmosféru.

300,00 Czk

 
 

PŘÍSPĚVEK - KRÁSNÉ VÁNOCE PRO DĚTI V KLOKÁNKU 300

v_300_1_s.jpg Vytvoření krásné vánoční atmosféry je spojováno s koledami a vánočními písněmi, potřebujeme cítit teplo a klid milého prostředí, vánoční cukroví provoní byt, vánoční výzdoba přinese slavnostní atmosféru. 

300,00 Czk

 
 

PŘÍSPĚVEK - PODĚKOVÁNÍ POŠTOU - KRÁSNÉ VÁNOCE PRO DĚTI V KLOKÁNKU 1 000

v_p_1000_s.jpg Rozhodli jste se podpořit KRÁSNÉ VÁNOCE PRO DĚTI V KLOKÁNKU jménem někoho z Vaší rodiny nebo přátel a chcete mu naše poděkování věnovat jako hezkou děkovnou kartu?

1000,00 Czk

 
 

PŘÍSPĚVEK - PODĚKOVÁNÍ POŠTOU - KRÁSNÉ VÁNOCE PRO DĚTI V KLOKÁNKU 500

v_p_500_s.jpg Rozhodli jste se podpořit KRÁSNÉ VÁNOCE PRO DĚTI V KLOKÁNKU jménem někoho z Vaší rodiny nebo přátel a chcete mu naše poděkování věnovat jako hezkou děkovnou kartu?

500,00 Czk

 
 

KLOKART VOUCHER 500

MERCHATOR_voucher__500_s.jpg Sháníte vhodný dárek pro Vaše blízké? S dárkovou poukázkou Klokart neuděláte chybu.

500,00 Czk

 
 

KLOKART VOUCHER 1 000

MERCHATOR_voucher_s.jpg Sháníte vhodný dárek pro Vaše blízké? S dárkovou poukázkou Klokart neuděláte chybu.

1000,00 Czk

 
 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6   Následující   ››