Máme nový E-shop

Fond ohrožených dětí má nový e-shop!!! 

Je přehledný, uživatelsky přívětivý a naprosto skvělý. Můžete vstoupit přímo zde v levé části plochy. Dostanou se na něj i všichni zákazníci, kteří budou na www.klokart.cz nakupovat z limitované kolekce. Pro všechny případy máte ale odkaz ZDE.

Jistě si dokážete představit, že pořízení takového e-shopu je velmi nákladná záležitost a pro neziskovou organizaci, která opravdu každou korunu využívá na péči spojenou s dětmi, téměř nerealizovatelné. Fond ohrožených dětí měl ale štěstí, protože mu snad samo nebe seslalo firmu integritty ventures. Ta vytvořila naší organizaci e-shop přímo na míru, a to úplně ZDARMA BEZ NÁROKU NA HONORÁŘ pro ani jednoho člena z týmu.

Více o firmě Integrity Ventures ZDE

E-shop pro FOD vyvíjela firma integritty ventures s. r. o., a to jak po vývojové, tak obsahové stránce. Lví podíl na projektu mají Martin Ouřadník, Martin Kučera, David Krouský, Dominik Dědiček a další, kteří jim byli nápomocni. Spolupráce mezi FOD a integritty ventures probíhá dlouhodobě, hlavně na projektu Pozdrav od Ježíška, kde je již tradičně vedena veřejná sbírka pro FOD. Celý projekt spočívá v zasílání pohlednic dětem, rodičům, známým apod. Část výtěžku a dobrovolné příspěvky jsou pak předány právě Fondu ohrožených dětí. Letos jsme předali 550 000 Kč.
Více na ZDE

Za Fond ohrožených dětí z celého srdce děkujeme firmě integrity ventures i celému týmu za naprosto skvěle odvedenou práci, profesionální přístup a vždy milou a trpělivou spolupráci.