PROSÍME, POMOZTE ZACHRÁNIT KLOKÁNKY!

Klokánky vznikly jen díky vám, našim dárcům a sponzorům, stát se na jejich zřízení (rekonstrukci objektů na samostatné byty a jejich vybavení) nijak nepodílel, a my doufáme, že vy nebo vaši rodiče či prarodiče, kteří jste se na jejich vzniku podíleli, si je nenecháte vzít. 

Na činnost FOD v minulosti alespoň jedenkrát přispělo 330 tisíc Lidí s velkým „L“, Lidí, kteří mají soucit s těmi, kdo jsou na tom hůř, a kteří jim chtějí pomoci. Vám všem nyní zasíláme náš dopis se zpravodajem a složenkou. Kdyby každý z vás, kteří naši složenku obdržíte, poslal 100 korun i méně, anebo složenku předal někomu ze svých příbuzných či známých, byly by Klokánky zachráněny! Prosíme, udělejte to. I z desetikorun vzniknou miliony, daruje-li je hodně lidí.

Moc a moc DĚKUJEME!


ČSOB
poté, kdy se dozvěděla o naší těžké situaci, osvobodila FOD od všech bankovních poplatků, úroky z kontokorentu (6,7 mil.) nám snížila na minimum a odložila na neurčito jeho postupné splácení. Osvobození od poplatků se týká i Poštovní spořitelny. Dary zaslané na náš účet tedy nebudou o žádné bankovní poplatky zkráceny – i desetikoruna nám proto zůstane celá.

DĚKUJEME!