REKORD PADL!!! BĚH PRO KLOKÁNKY PŘEDČIL VŠECHNA OČEKÁVÁNÍ

JE TO TADY: REKORDNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ, REKORDNÍ VYBĚHANÁ ČÁSTKA – TAK JE MOŽNÉ CHARAKTERIZOVAT 5. ROČNÍK HARFANDĚNÍ, KTERÝ SPOLEČNĚ S GALERIÍ HARFA POŘÁDALA MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 9. DO BĚHU PRO KLOKÁNKY SE ZAPOJILO CELKEM 1 335 BĚŽCŮ, KTEŘÍ BĚHEM ČTYŘ HODIN ZDOLALI 9 024 OKRUHŮ A PRO KLOKÁNKY TÍM ZÍSKALI REKORDNÍCH 902 400 Kč.  

5. ročník Harfandění byl opravdu rekordní, na trati kolem Galerie Harfa a sousední O2 areny bylo po celou dobu konání akce plno běžců. A za každý okruh, který běžci zdolali, poslala Galerie Harfa 100 Kč Fondu ohrožených dětí na projekt Klokánek. Celkem bylo během 4 hodin uběhnuto necelých 11 tisíc kilometrů, což je vzdušnou čarou zhruba tak daleko jako z Prahy na Bali. A pro Klokánky to znamená 902 400 Kč. Symbolický šek na tuto částku předal ihned po ukončení běhu ředitel obchodního centra Pavel Skorčík předsedovi Fondu ohrožených dětí Janu Vaňkovi.

„Galerie Harfa opět po roce potěšila Klokánky a snad nejen je. Díky Harfandění mohl každý účastník akce udělat něco pro své zdraví ale i pro děti, které potřebují pomoc. Velký dík patří partnerům Harfandění a spoluorganizátorovi akce Městské části Praha 9, bez kterých bychom takto velkou akci uskutečnit nemohli. A příští rok? Uvidíme, rekordy jsou od toho, aby se překonávaly,“ říká Silvie Soukalová za Galerii Harfa.

Za finanční podporu celé akce patří dík partnerům Harfandění: společnosti Pražská energetika, a.s., PORR a.s., Metrostav a.s., Rilancio, s.r.o., Mark2 Corporation Czech a.s., AB Facility a.s., Marina Island s.r.o. a FINEP CZ a.s. Dík za mediální podporu patří rádiu Frekvence 1.

Galerie_Harfa_1.jpg Galerie_Harfa_2.jpg Galerie_Harfa_3.jpg Galerie_Harfa_4.jpg

www.galerieharfa.cz

Poznámka pro editory:

Galerie Harfa v pražských Vysočanech o 49 000 m2 obchodních a zábavních ploch na třech podlažích byla otevřena 11. listopadu 2010. Již od počátku svého provozu se profiluje jako obchodní centrum nové generace. Jedním z výjimečných rysů je propojení se sousední O2 arenou, patřící mezi nejmodernější komplexy tohoto typu v Evropě. Ve 160 obchodech Galerie Harfa zákazníci nejen nakoupí, ale také žijí zábavou, sportem a módou. Součástí obchodního centra je také 1 600 míst k parkování. Střecha Galerie Harfa se od 28. dubna 2011 pyšní DinoParkem, který je jediný v Praze a do hlavního města přináší ověřený koncept zábavy a vzdělávání známý z Plzně, Ostravy a Vyškova. V zimních měsících je na střeše v provozu kluziště o rozměrech 20 × 30 m.

V srpnu 2016 dokončila investiční skupina WOOD & Company akvizici administrativního a obchodního centra Galerie Harfa a stala se tak jejím novým akcionářem.

 

Pro více informací kontaktujte:

Galerie Harfa                                                                  ONYX GROUP

Silvie Soukalová                                                             Petra Slušňáková

E-mail: soukalova@lgh_cz                                                       E-mail: pr@onyxgroup_cz

Mobil: 604 142 692                                                                 Mobil: 602 979 058               

www.galerieharfa.cz                                                               www.onyxgroup.cz