Tiskové zprávy

1 2 3 4   Následující   ››

POZVÁNKA NA VÝSTAVU

Dovolujeme si pozvat veřejnost  k návštěvě prodejní výstavy, 

 

Pozvánka na XXVI. členské shromáždění FOD

Předsednictvo FOD jako statutární orgán FOD svolává XXVI. členské shromáždění Fondu ohrožených dětí , a to na sobotu 9. června 2018 od 10.00 hodin (prezence od 9.00 hod.) do prostor budovy Chabařovická 1125/4, Praha 8 – Kobylisy (budova, ve které je Klokánek Chabařovická a Základní škola německo-českého porozumění a gymnázium T. Manna).

 

Zahájení Vánoční sbírky 2017

Dne 24. listopadu 2017 byla zahájena tradiční vánoční sbírka na podporu projektu Klokánek Fondu ohrožených dětí. Za každý příspěvek vám moc a moc děkujeme!  ČÍSLO ÚČTU VEŘEJNÉ SBÍRKY: 3055103/0300, děkujeme   

 

Hledáme se Slevomatem tety a strejdy do Klokánků

Pojďte spolu s námi pomáhat ohroženým, opuštěným a týraným dětem. Hledáme nové kolegy, kteří by pracovali v jednotlivých Klokáncích na pozicích týdenní teta, týdenní strýc.

 

REKORD PADL!!! BĚH PRO KLOKÁNKY PŘEDČIL VŠECHNA OČEKÁVÁNÍ

JE TO TADY: REKORDNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ, REKORDNÍ VYBĚHANÁ ČÁSTKA – TAK JE MOŽNÉ CHARAKTERIZOVAT 5. ROČNÍK HARFANDĚNÍ, KTERÝ SPOLEČNĚ S GALERIÍ HARFA POŘÁDALA MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 9. DO BĚHU PRO KLOKÁNKY SE ZAPOJILO CELKEM 1 335 BĚŽCŮ, KTEŘÍ BĚHEM ČTYŘ HODIN ZDOLALI 9 024 OKRUHŮ A PRO KLOKÁNKY TÍM ZÍSKALI REKORDNÍCH 902 400 Kč.  

 

Harfandění 2017

Pátý ročník HARFANDĚNÍ bude opět pomáhat dětem

 

Pozvánka na představení nového motivu KLOKART

Vážení příznivci a podporovatelé Fondu ohrožených dětí a Klokánků, srdečně Vás zdravíme, děkujeme za Vaši podporu našeho projektu Klokánek a dovolujeme si Vás pozvat na představení dalšího motivu pro projekt KLOKART. 

 

Pozvánka na XXV. členské shromáždění FOD

Předsednictvo FOD jako statutární orgán FOD svolává XXV. členské shromáždění Fondu ohrožených dětí , a to na sobotu 22. dubna 2017 od 10.00 hodin (prezence od 9.00 hod.) do prostor budovy Chabařovická 1125/4, Praha 8 – Kobylisy (budova, ve které je Klokánek Chabařovická a Základní škola německo-českého porozumění a gymnázium T. Manna).

 

Pomáhejte se Slevomatem: Doporučte tetu pro děti z Klokánků a získejte pobyt v hodnotě 4 000 Kč

Haló, dobří lidé, slyšíte nás? Voláme právě vás!  Do Klokánků po celé republice hledáme na plný úvazek tety, které se budou o zdejší děti starat jako o vlastní. Pokud doporučíte tetu, která v Klokánku zůstane i po zkušební době, dáme vám wellness pobyt v hodnotě 4 000 Kč.  Ve Slevomatu totiž zastáváme názor, že je třeba dobré skutky pořádně odměnit. 

 

Doporučte tetu pro děti z Klokánků a získejte pobyt v hodnotě 4 000 Kč

Pomáhejte se slevomatem

 

Nerodič

Děkujeme filmu Nerodič za spolupráci, které si velmi vážíme. Držíme palce tomuto projektu! Přijďte se na film již brzy podívat. 

 

PF 2017

Vážení přátelé a příznivci Fondu ohrožených dětí,  přejeme Vám, ať je rok 2017 pro Vás naplněný štěstím a radostí. 

 

Upozornění pro dárce

Vzhledem k množícím se dotazům ohledně zpravodaje, který vydává JUDr. Marie Vodičková ve svém novém spolku Sdružení na ochranu ohrožených dětí, bychom rádi upozornili, že přestože se v tomto zpravodaji velmi často hovoří o dětech z Klokánku a i o Fondu ohrožených dětí, nemá tento spolek s naším spolkem žádnou spojitost.

 

Pomozte nám zajistit šťastnější život dětem z Klokánků

Slevomat pomáhá dětem z Klokánků už celý rok.

 

Smuteční oznámení

ČLENOVÉ KONTROLNÍ KOMISE A PŘEDSEDNICTVA FOD na svém jednání 19. září 2016 UCTILI MINUTOU TICHA PAMÁTKU PANÍ KVĚTY HRUBEŠOVÉ , tajemnice Kontrolní komise FOD, která dne 8. 9. 2016 zesnula.

 
1 2 3 4   Následující   ››