Inzerát - sociální pracovník

Co vás čeká

Hledáme odborného pracovníka/pracovnici pro zajištění provozu zařízení FOD Klokánek Praha 8 – Chabařovická ulice, kde se staráme o děti, které nemohly zůstat ve svém původním rodinném prostředí a potřebovaly naši pomoc. Péče o děti je poskytována na principech rodinné výchovy.

Sociální pracovník/pracovnice zajišťuje příjem dětí, uskutečňuje veškerou sociální práci – poskytování sociálně právní ochrany dětí, administrativu spojenou s jejich pobytem v zařízení a řešení jejich situace.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme:

- vzdělání sociálně právního směru, min. tříletá VOŠ,

- znalost zákona č. 359/1999 Sb. o sociálně právní ochraně dětí,

- trestní bezúhonnost.

Výhodou bude, pokud budete umět

Praxe v oboru sociální práce zaměřené na problematiku dětí a rodin s dětmi vítána, avšak

není podmínkou -  lze ji získat po nástupu v rámci zaškolení.

Co vám můžeme nabídnout

Smysluplnou odbornou práci na pomoc těm nejzranitelnějším - ohroženým dětem.

Nástup je možný dle dohody.

Prosíme o zaslání životopisu s motivačním dopisem na naši e-mailovou adresu fod@fod_cz.