Inzerát - sociální pracovník - Ústí nad Labem

Co vás čeká

Hledáme odborného pracovníka/pracovnici pro zajištění provozu zařízení FOD Klokánek, kde se staráme o děti, které nemohly zůstat ve svém původním rodinném prostředí a potřebují naši pomoc. Péče o děti je poskytována na principech rodinné výchovy.

Sociální pracovník/pracovnice zajišťuje příjem dětí, uskutečňuje veškerou sociální práci – poskytování sociálně právní ochrany dětí, administrativu spojenou s jejich pobytem v zařízení a řešení jejich situace.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme:

- vzdělání sociálně právního směru dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, postačuje tříletá VOŠ,

- znalost zákona č. 359/1999 Sb. o sociálně právní ochraně dětí,

- řidičský průkaz skupiny "B", aktivní řidič

- čistý trestní rejstřík.

Výhodou bude, pokud budete umět

Praxe v oboru sociální práce zaměřené na problematiku dětí a rodin s dětmi vítána, avšak

není podmínkou -  lze ji získat po nástupu v rámci zaškolení.

Co vám můžeme nabídnout

- smysluplnou odbornou práci na pomoc těm nejzranitelnějším - ohroženým dětem,

- příplatek za pohotovostní mobil a výjezdy mimo běžnou pracovní dobu,

- příspěvek na stravování,

- služební mobil – neomezené volání a SMS a data,

- péče o zaměstnance – Flexi Pass Card, Multisport Card

- další vzdělávání.

MZDA: nástupní mzda 26 600

Své případné dotazy, v případě zájmu svůj životopis zašlete prosím na: sylva.jircova@fod_cz, s uvedením, že máte zájem o pracovní pozici sociální pracovník/pracovnice a na kterém Klokánku.