Tiskové zprávy

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6   Následující   ››

Pozvánka na XXIX. členské shromáždění FOD

Předsednictvo FOD jako statutární orgán FOD svolává XXIX. členské shromáždění Fondu ohrožených dětí , a to na sobotu 19. června 2021 od 10.00 hodin (prezence od 9.00 hod.) do prostor Klokánku FOD v Hostivici , Komenského ul. 454, 253 01 Hostivice. Jednání bude připraveno v zastřešeném prostoru zahrady tohoto zařízení. 

 

Máme nový E-shop

Fond ohrožených dětí má nový e-shop!!! 

 

PF 2020

Přejeme Vám všem krásný silvestrovský den.

 

POZDRAV OD JEŽÍŠKA

 

Poděkování

Ráda bych jménem Fondu ohrožených dětí poděkovala všem lidem a firmám za materiální a finanční podporu. 

 

SOUNDTRACK PODĚBRADY

Ve dnech 27. – 30. 8. 2020 jsme měli tu čest být partnerem festivalu filmové hudby SOUNDTRACK PODĚBRADY

 

Pochod PÁJDU

Když ztratíte blízkého člověka, snažíte se jeho ztrátu vyplnit čímkoliv a je to těžké.

 

Tisková zpráva - Nenecháme děti ve štychu

MINISTRYNĚ MALÁČOVÁ TWEETUJE: DĚTI V NOUZI NENECHÁME VE ŠTYCHU. OPRAVDU?

 

Podpořte nás, když nakupujete

Přátelé, kamarádi, pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz! Najdete na něm přes 1 200 nejznámějších e-shopů – a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou - naše organizace vždy dostane příspěvek. 

 

Pozvánka na XXVIII. členské shromáždění FOD

Předsednictvo FOD jako statutární orgán FOD svolává XXVIII. členské shromáždění Fondu ohrožených dětí , a to na sobotu 27. 6. 2020 od 10.00 hodin (prezence od 9.00 hod.) do prostor budovy zařízení Klokánek Praha 10 – Štěrboholy, ulice K učilišti 165/15, Praha 10 – Štěrboholy. Vzhledem k návštěvě prostor, které běžně užívají děti, prosíme, doneste si přezůvky nebo návleky na boty a také ochranné pomůcky podle aktuálně platného rozhodnutí Vlády ČR. Děkujeme. 

 

Hledáme tety a strejdy do Klokánků

Pojďte spolu s námi pomáhat ohroženým, opuštěným a týraným dětem. Hledáme nové kolegy, kteří by pracovali v jednotlivých Klokánkách na pozicích týdenní teta, týdenní strýc.

 

Karanténa

Když se potkáme s problémem, postavíme se k němu čelem. Tato věta by se mohla v našich Klokánkách tesat do kamene. A znovu to naše tety potvrdily.  Ač by mohly být doma se svými rodinami, jsou v práci s dětmi z rodin, které se o ně nedokázaly postarat. Když se jich ptám, jestli se nebojí nákazy, tak mi jen odpoví, že jako se nebojí svrabu, štěnic, žloutenky, vší, tak se nebojí ani koronaviru. 

 

Co nového v Klokánku?

Zavolala paní, zda na Klokánek někdo myslí s rouškami, že nám je ušije. Po ní se ozvala další a další. Je skvělé, že na nás hodní lidé myslí a pomáhají. Ostatně, pomoc v těchto časech nemá jen materiální rozměry. Znamená pro obdarované víc, mnohem víc! 

 

Klokánek vzkazuje: myslete prosím i na nás!

Tak jako všichni, i Klokánek prožívá nelehké časy. Tetám přibyl nelehký úkol, učit se denně s dětmi a plnit školní úlohy. A také udržovat dobrou náladu a smysluplně využít čas, kdy by jindy byly děti ve škole či školce. Rozdělit spravedlivě pozornost mezi čtyři a mnohdy i šest dětí, není vůbec snadné. 

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6   Následující   ››