JEŠTĚ JEDNA VÝSTAVA OBRÁZKŮ DĚTI KRESLÍ DĚTEM PRO KLOKÁNEK

Až do dubna můžete navštívit naší galerii obrázků projektu Děti kreslí dětem v útulné kavárně Imrvére, na Olšanském náměstí, Praha 3. https://coffeeimrvere.cz/ 

Když se propojí tvorba dětí ze škol s podporou pro děti z Klokánků, vznikne krásný projekt Děti kreslí dětem. A také KlokArt, další projekt,  který vznikl před pár lety, propojující umělce se známými osobnostmi, kteří vytvoří společný motiv, který se pak aplikuje na různé produkty. To vše je nyní ke zhlédnutí v útulné kavárně Imrvére. A hlavně oba tyto projekty přímo podporují děti z našich Klokánků.

Kavárnu již navštívil @Dan Priban, jedna z tváří KlokArtu. A Dan vzkazuje: “Nejhezčí obrázky malují velcí umělci... a děti. Jedni i druzí do toho dávají všechno. A protože velcí umělci stojí velké peníze, je tu řešení. Charitativní příspěvek, za který si odnesete jeden ze skvělých dětských obrázků a pomůžete tím dětem z Klokánku. Nyní v Coffee imrvére na Praze 3. Jsou parádní! Přijďte.”

A potom také Martina Arnoštová, šéfredaktorka časopisu Rozmarýnka, která si odnesla jeden z obrázků naší dobročinné výstavy. A vzkazuje nám: “Nemusíte být stateční jak Bond, stačí koupit obrázek a podpořit Klokánkův fond.”

Děkujeme tímto @Coffee imrvére, studentovi Lukymu a paní učitelce ze základní školy Křimická, Praha 10.

b3.JPEG
b2.JPEG
b1.JPEG