Pozdrav od Ježíška udělá na Vánoce radost dětem doma i v Klokáncích

Služba PozdravOdJežíška.cz dává rodičům možnost odpovědět coby Ježíšek na vánoční přání dětí. Rodič na webu vybere pohlednici, vyplní vzkaz své ratolesti a ta dopis od Ježíška najde buď v poštovní schránce, anebo přímo pod vánočním stromečkem. Pozdrav od Ježíška funguje již čtvrtým rokem a letos přináší radost i dětem v zařízeních Klokánek. 

PozdravOdJežíška.cz umožňuje rodičům odpovědět jako Ježíšek na nevyslovená i vyřčená přání dětí - třeba na ta, která Ježíškovi nechávají za oknem. Rodiče si mohou vybrat jednu z několika vánočních pohlednic, na kterou napíšou vzkaz svému dítěti. Služba se pak postará o vše ostatní - pohlednici se vzkazem vytiskne a doručí na zadanou adresu. Na rodiči pak je, zda jeho ratolest dopis od Ježíška najde v poštovní schránce, dostane ho do rukou, anebo přímo pod vánoční stromeček. Za čtyři roky fungování služby takto PozdravOdJežíška.cz udělal radost více než 18 tisícům dětí. 


Potvrzuje to i hodnocení zákazníků na Facebooku, kteří Pozdrav od Ježíška vnímají jako krásný dárek pro děti, které věří na Ježíška. "Dopis od Ježíška přišel Matějovi v sobotu, je nadšený a netuší, jak Ježíšek zjistil jeho adresu. Pořád si ho čte a je moc rád, že si Ježíšek vzpomněl zrovna na něj," říká o službě zákaznice. "Včera jsme dali dopis pro Ježíška za okno a dnes nám od něj přišla odpověď! Prima nápad, děkujeme," dodává další.

Pozdrav od Ježíška pomáhá v zařízeních Klokánek

Pozdrav od Ježíška dělá dětem radost již čtvrtým rokem. "Každý rok přidáváme nové motivy, vylepšujeme tisk pohlednic," říká 34letý Martin Čermák, spoluzakladatel služby a zároveň sám rodič. "Letos jsme se rozhodli Pozdrav od Ježíška posunout dále a přidat mu dobročinný rozměr," dodává. Rodiče tak při platbě pohledu mohou libovolným příspěvkem podpořit zařízení v síti Klokánek. "My k vybraným příspěvkům přidáme část ze zisku celé služby," doplňuje Čermák. "Organizace věnující se pomoci dětem plní nesmírně důležitou úlohu ve společnosti a všechny si zaslouží stejnou pomoc. Nechtěli jsme proto vybírat konkrétní dětský domov a raději se obrátili na Fond ohrožených dětí, který sám provozuje 15 zařízení Klokánek a nejlépe tedy ví, kde je momentálně potřeba pomoci největší," uvádí k tomu Dominik Dědiček, další ze spoluzakladatelů služby. "Rodiče se o své příspěvky nemusí obávat. Celá sbírka probíhá pod dohledem Magistrátu hl. m. Prahy," dodává nakonec.

O službě PozdravOdJeziska.cz

Služba PozdravOdJeziska.cz nabízí krásné překvapení pro děti, které věří na Ježíška. Rodičům umožňuje odpovědět coby Ježíšek na jejich vánoční přání. Rodiče mohou vybírat z několika motivů pohlednic, na kterou napíšou buď svůj vlastní vzkaz, anebo upraví předpřipravenou zprávu. O tisk a doručení pohlednice se postará služba, dítě ji pak najde v poštovní schránce nebo přímo pod stromečkem. Letos mají rodiče navíc možnost přispět na provoz dětského domova ze sítě Klokánek, k příspěvkům rodičů nakonec přidá služba PozdravOdJeziska.cz část letošního zisku. Sbírka probíhá pod dohledem Magistrátu hl. m. Prahy.


Cena pohlednice je 78 Kč, poštovné činí 9 Kč. Služba funguje rovněž na Slovensku na adrese PozdravOdJeziska.sk.


Za službou Pozdrav od Ježíška stojí společnost DigitalTrends (www.digitaltrends.cz). DigitalTrends pomáhá tvůrcům produktů růst v jejich podnikání skrze e-commerce, zahraniční expanzi a optimalizaci marketingových aktivit. Za společností stojí podnikatelská čtveřice Patrik Postelt, Martin Kučera, Martin Čermák a Dominik Dědiček.

Kontakt pro média

Dominik Dědiček

dominik.dedicek@digitaltrends_cz

m: +420 774 958 992


Udelejte_radost_s.png