Tiskové zprávy

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6   Následující   ››

PF 2016

Vážení přátelé a příznivci Fondu ohrožených dětí,  přejeme Vám radostné svátky plné pohody a lásky. Ať rok 2016 je pro Vás naplněný štěstím a radostí. 

 

VÁNOČNÍ MODLITBIČKA

Kristýna Peterková & děti 

 

Zahájení sbírky 23. listopadu 2015

Dne 23. listopadu 2015 byla zahájena Vánoční dobročinná sbírka Fondu ohrožených dětí. Za každý příspěvek Vám moc a moc děkujeme!  ČÍSLO ÚČTU VEŘEJNÉ SBÍRKY: 3055103/0300 DĚKUJEME! 

 

Harfandění 2015

Vyběháno 316 tisíc korun pro Klokánky ! Děkujeme mnohokrát Galerii Harfa, všem běžcům, sponzorům a organizátorům této krásné akce !

 

Harfandění 2015

Poběžte s celou rodinou kolem Galerie Harfa a pomozte dětem z Klokánku. 

 

Bezdlužnost FOD

Díky dárcům a díky restrukturalizaci FOD jsme dnes dosáhli získání bezdlužnosti. 

 

Realizaci sociálních služeb ve Zlínském kraji

 

Pomoci můžete i Vy

Bez pomoci veřejnosti se nadále neobejdeme. K dosažení všech cílů FOD je nejprve nutné dosáhnout bezdlužnosti vůči státu. Z tohoto důvodu moc prosíme o vaší podporu. Přispět můžete na sbírkový účet FOD 3055103/0300 nebo jednoduše na našem webu pomocí aplikace Daruj správně. 

 

Aktuální situace FOD

Uplynul měsíc od Členského shromáždění, na kterém byla schválena změna stanov, a došlo ke změně ve vedení.

 

Vyjádření členského shromáždění FOD

Dne 13. 6. 2015 se konalo členské shromáždění, na kterém odstoupilo vedení Fondu ohrožených dětí v čele s Marií Vodičkovou.

 

Interpelace poslance Jana Bartoška

ve věci: Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc na Mgr. Michaelu Marksouvou, ministryni MPSV

 

XXIII. členské shromáždění FOD

 

PROSÍME, POMOZTE ZACHRÁNIT KLOKÁNKY!

Klokánky vznikly jen díky vám, našim dárcům a sponzorům, stát se na jejich zřízení (rekonstrukci objektů na samostatné byty a jejich vybavení) nijak nepodílel, a my doufáme, že vy nebo vaši rodiče či prarodiče, kteří jste se na jejich vzniku podíleli, si je nenecháte vzít. 

 

Prosíme, pomozte zachránit Klokánky!

Klokánky vznikly díky darům veřejnosti. Teď jim hrozí krach, protože  Fondu ohrožených   dětí nebyl povolen splátkový kalendář na nedoplatek na sociálním pojištění, nemáme bezdlužnost, a proto nám nebylo vyplaceno přes 11 milionů korun. Prosíme, pomozte Klokánky zachránit a pošlete jakoukoli částku na učet 3055103/0300. Věříme, že se díky Vaší pomoci podaří Klokánky zachránit.      

 

Rozhodnutí o rozkladu FOD

Překvapuje nás, že rozhodnutí má 4 a1/2 stránky s velkými mezerami a velkým písmem o 35 řádcích, přičemž na 4 stránkách a 4 řádcích poslední stránky se rozhodnutí věnuje naší předchozí žádosti o výjimku a předchozímu rozhodnutí o rozkladu a naší současné žádosti a nynějšímu dle rozhodnutí „mnohomluvnému“ rozkladu věnuje rozhodnutí 14 řádků.

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6   Následující   ››